Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Zabiegi upiększające

Cennik usług Brwi i rzęsy

Henna brwi lub rzęs25zł
* przy zabiegach pielęgnacyjnych 15zł
Regulacja brwi 25zł
* przy zabiegach pielęgnacyjnych 15zł
Henna + regulacja brwi40zł
Henna brwi + henna rzęs + regulacja brwi50zł
Henna brwi + regulacja do zabiegu30zł
Henna brwi + henna rzęs + regulacja do zabiegu35zł
Laminacja brwi+farbka150/zł120zł*

* Oferta specjalna!

Depilacja woskiem

Bródka 22zł
Wąsik 22zł
Twarz 40zł
Pachy 35zł
Nogi 90zł
Nogi do kolan 60zł
Ręce 45zł
Bikini50zł
Bikini głębokie90zł
Plecy 90zł
Klatka piersiowa 90zł
Brzuch45zł
Nos20zł
Pośladki45zł

Piękno jest w każdej z nas… Czasami wystarczy tylko niewielka pomoc doświadczonej kosmetolog, aby je wydobyć. Drobny zabieg depilacji woskiem, henny z regulacją lub przedłużenie rzęs, aby podkreślić oczy, piercing, aby stać się oryginalnym i wyjątkowym czy kosmetyczne wybielanie zębów mogą sprawić, że w jednej chwili staniesz się doskonalsza.

Laminacja brwi + farbka

Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, włoski są niesforne lub rosną dość nieregularnie – poznaj laminowanie brwi – innowacyjny zabieg pozwalający na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie. W efekcie są one grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące. Zabieg polega na nadaniu kształtu, koloru brwi na okres do 6 tygodni.

Henna i regulacja brwi

Większość z nas wymaga regulacji brwi, której celem jest uzyskanie pasującego do typu urody i korzystnego kształtu. Depilacja brwi nadaje im regularny kształt i podkreśla jednocześnie kształt oczu. Do regulacji stosuje się pęsetę lub wosk.

Depilacja woskiem

Skóra po depilacji woskiem jest gładka i miła w dotyku. Jej efekt utrzymuje się ok. 3-4 tygodni, w zależności od tego jak szybko rosną włoski u danej osoby. Po 3 tygodniach włosy zaczynają być widoczne, a po 4 tygodniach należy zabieg powtórzyć. U osób o słabym i jasnym owłosieniu efekt utrzymuje się dłużej.

Przygotowanie do zabiegu

Włosy poddane zabiegowi muszą mieć odpowiednią długość, nie mogą być ani zbyt długie, ani zbyt krótkie. I tak na kończynach optymalna długość to 6 mm, bikini i pachy 10mm, twarz 2-4 mm. Minimalna ich długość to 4mm!!! Bardzo ważną sprawą są peelingi, które należy wykonywać pomiędzy depilacjami. Dotyczy to w szczególności osób mających problemy z wrastaniem włosów. Aby temu zapobiec należy regularnie złuszczać naskórek, przeprowadzać masaż szorstką myjką
(w kierunku „pod włos”), stosować balsamy zmiękczające i nawilżające skórę. Nie należy jednak stosować peelingu w dniu depilacji, a w przypadku skóry wrażliwej nawet 3 dni przed depilacją.

Przebieg zabiegu depilacji

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetyczka oczyszcza i odświeża skórę specjalnym preparatem, który umożliwia lepsze przyleganie wosku i tym samym skuteczniejsze usuwanie włosów. Na tak przygotowaną skórę nakładany jest wosk, a następnie specjalny pasek fizelinowy, który jest zrywany zdecydowanym ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Zrywanie jest niestety bolesne, ale stopień bólu zależy od wrażliwości indywidualnej. Zabieg kończy się aplikacją preparatu, który zapobiega odrastaniu włosów, usuwa pozostałości wosku, nawilża, działa przeciwzapalnie.

 

 

 

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl