Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Wybielania zębów

Cennik usług

Wybielanie zębów290zł

Twój uśmiech to Twoja wizytówka. Biały i jasny uśmiech ma ogromną moc zjednywania sympatii. Jest jednym z kluczowych elementów Twojego wizerunku i tego jak jesteś spostrzegany poprzez otoczenie. Białe, zadbane zęby pozwolą zwiększyć siłę Twojego uśmiechu!

Profesjonalne kosmetyczne wybielanie zębów systemem PureLite powoduje powrót do naturalnej bieli, którą z biegiem lat utraciliśmy. To, jakiego efektu możemy oczekiwać, zależy od wielu indywidualnych czynników, takich jak np. naturalny, wyjściowy kolor uzębienia. Należy pamiętać, iż jest to kosmetyczne wybielanie nie ingerujące w kość zęba, a więc jeśli mamy martwy ciemny ząb nie zostanie on wybielony. Wybielanie jest przeznaczone głównie na naturalne uzębienie, gdyż oddziaływanie środków wybielających na nienaturalne materiały jest mniej efektywne.

Uzyskany efekt zabiegu PureLite utrzymuje się ok. 2 lat, w zależności od prowadzonego trybu życia – między innymi od rodzaju spożywanych posiłków, płynów zawierających barwniki, kofeinę, a także od tego czy jesteśmy palaczami, itp.

Im bardziej narażamy nasze uzębienie na działanie barwników, tym krótszy czas utrzymania się uzyskanych efektów zabiegu. Ponowne przeprowadzenie usługi możemy wykonać najwcześniej po 3 miesiącach.

Przygotowanie zębów do zabiegu wybielania:

  • zęby powinny być profilaktycznie oczyszczone z płytki nazębnej, kamienia i osadu, zgromadzonego na powierzchni i pomiędzy zębami np. metodą piaskowania,
  • przegląd zębów, aby wykluczyć potencjalne przeciwwskazania do zabiegu wybielania, takie jak próchnica zębów, pęknięcia oraz choroby dziąseł. Jeżeli podczas badania zostanie wykazana obecność w/w czynników wówczas zabieg wybielania jest odroczony do momentu wyleczenia zębów.
BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl