Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Powiększanie ust

Cennik usług:

Modelowanie ust 1 ml1200zł/1000zł*
Konsultacja lekarska
100zł

Piękne i pełne usta są marzeniem niejednej z Pań, atrybutem ich kobiecości. Na szczęście gabinety medycyny estetycznej zapewniają metody, które pozwalają na korygowanie kształtu oraz modelowanie i powiększanie ust. Dzięki temu poprawić można naturę i nadać ustom pożądany wygląd.

Modelowanie ust lub korekta ich konturu (np. podniesienie kącików ust) odbywa się na ogół przy użyciu kwasu hialuronowego pochodzenia syntetycznego. Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w ludzkim organizmie. Jego podstawową funkcją jest magazynowanie wody w tkankach, które są poprzez to prawidłowo nawilżone i jędrne. Z jego właściwości chętnie korzysta medycyna estetyczna, stosując preparaty na bazie kwasu hialuronowego do wypełniania zmarszczek, powiększania ust, a nawet biustu.

Modelowanie ust lub korekta ich konturu nie jest również zabiegiem trwałym. Kwas hialuronowy z czasem ulega wchłonięciu, dlatego zabieg wymaga powtarzania co 6 – 12 miesięcy. Kuracja modelowania ust trwa około 30 minut i nie wyłącza pacjentki z normalnego życia. Po zabiegu właściwie od razu można wrócić do normalnego życia i pracy. Ewentualne zasinienia po iniekcji i obrzęki utrzymują się do 2-3 dni. Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu, jakim jest korekta i modelowanie ust, wymienia się m.in. ciążę i karmienie piersią, infekcje skórne i choroby autoimmunologiczne.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl