Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Osocze bogatopłytkowe

Cennik usług:

Osocze bogatopłytkowe (twarz)od 600zł
Osocze bogatopłytkowe (skóra głowy)od 500zł
Konsultacja lekarska100zł

NAJSKUTECZNIEJSZE NA ŚWIECIE ODMŁADZANIE SKÓRY

W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość krwi pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu. Następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje się do skóry z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Zabieg  daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest absolutnie naturalny i biokompatybilny z Twoim ciałem, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jedna z najbardziej bezpiecznych metod. Osocze nie ma działań ubocznych, nie zaszkodzi i nie uczuli, bo korzystamy z zasobów własnego organizmu, nie wstrzykujemy niczego obcego.

Efekty, które możemy uzyskać, dzięki zabiegowi to:

  • rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
  • przebudowa włókien kolagenowych
  • poprawa ukrwienia skóry
  • wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry
  • przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

Zabieg wykonuje się w celu odmładzania i profilaktyki przeciwstarzeniowej w okolicy twarzy, szyi, dekoltu, dłoni. W okolicy skóry owłosionej głowy z kolei dla poprawy gęstości i jakości włosów, zatrzymania łysienia i stymulacji odrostu włosów. Ma zastosowanie także jako zabieg zmniejszający blizny i rozstępy (szczególnie w połączeniu z innymi zabiegami). Może być także stosowany dla poprawy regeneracji skóry po pilingach chemicznych i laseroterapii.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl