Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Mikrodermobrazja Skin Jet

Cennik usług

Zabieg podstawowy
(twarz + szyja)
160zł
Zabieg podstawowy
(twarz + szyja + dekolt)
200zł
Mikrodermabrazja + zabieg
pielęgnacyjny SKIN JET (twarz + szyja)
200zł
Mikrodermabrazja + zabieg
pielęgnacyjny SKIN JET
(twarz + szyja + dekolt)
240zł

Mikrodermabrazja firmy Skin Jet® została stworzona przez zespół wybitnych konstruktorów pod nadzorem dr inż. Spiry naukowca – wynalazcy. Jej opatentowany system ścierania naskórka kryształami korundu w połączeniu z produktami kosmetycznymi Skin Jet cieszy się ogromną popularnością oraz olbrzymim uznaniem naszych klientów ze względu na skuteczność i natychmiastowe efekty terapeutyczne.

Jest to łagodny, w pełni kontrolowany rodzaj mechanicznego peelingu z jednoczesnym stymulowaniem odnowy komórkowej skóry. Jeden z najbardziej radykalnych i skutecznych zabiegów odmładzających. Polega na usuwaniu warstwy rogowej naskórka przy pomocy kryształów korundu (tlenku glinu) o specjalnie dobranych kształtach. Dzięki tej metodzie zachodzi błyskawiczna, wyraźna poprawa rzeźby skóry, zmniejszenie blizn, objawów trądziku, przebarwień skóry.

Po zabiegu skóra nie jest podrażniona i uwrażliwiona na działanie promieni słonecznych.

Urządzenie posiada dodatkową funkcję wprowadzania kosmetyków w głąb skóry przy użyciu ultradźwięków.

Ultradźwięki (mikromasaż) a przede wszystkim wywołany przez nie efekt, tzw. sonoforeza to relaksujący i korzystny sposób głębokiego wtłaczania aktywnych substancji zawartych w kosmetykach, które w innych warunkach nie przenikają w głąb skóry.

Tym samym ultradźwięki ułatwiają penetrację substancjom leczniczym i preparatom, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne lub przyśpieszają leczenie zmian trądziku, a także preparatom nawilżającym, odżywiającym i regenerującym skórę suchą, złuszczającą się, niedotlenioną, wiotką, poszarzałą, zmęczoną i dojrzałą. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, zlikwidowanie przebarwień oraz dokładne odżywienie.

Ze względu na niezwykle silny proces regeneracji skóry, mikrodermabrazja może być stosowana zarówno jako pojedynczy zabieg, jak i jako długotrwała kuracja. Najczęściej wykonuje się 5 -12 zabiegów w odstępach 1-2 tygodni, następnie 1 raz w miesiącu, aż do jednego zabiegu na kwartał, w celu podtrzymania uzyskanych efektów. W każdym przypadku częstotliwość i liczba zabiegów w serii dobierana jest indywidualnie.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl