Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Mesoestetic

Cennik usług:

Mesoestetic Collagen 360°
350zł/270zł*
Mesoestetic Stem Cell
350zł/270zł*
Mesoestetic infuzja tlenowa twarz + dekolt350zł/250zł*

*Oferta specjalna!

Mesoestetic infuzja tlenowa

Zabieg polega na podaniu za pomocą czystego tlenu pod ciśnieniem skoncentrowanych składników odżywczych w głąb skóry, bez jej nakłuwania. Zestaw składników tzw. koktajli, dobierany jest indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta, ma za zadanie nawilżenie, odświeżenie i odżywienie skóry. Bazą każdego zestawu jest kwas hialuronowy, który łatwo przenika przez skórę i błyskawicznie uzupełnia jej niedobory w tkankach dzięki czemu znacznie poprawia się jędrność i elastyczność skóry.
Infuzja tlenowa może być stosowana jednorazowo jako tzw. zabieg bankietowy, bo już po pierwszym zabiegu skóra jest wygładzona, bardziej elastyczna i promienista. Najlepsze efekty uzyskujemy po zastosowaniu serii od czterech do sześciu zabiegów raz w tygodniu.

Mesoestetic Collagen 360° + Mesopeel Jessner

(Zabieg składa się z Mesoestetic Mesopeel Jessner + Collagen 360°)
To pierwsza, kompleksowa kuracja intensywnie ujędrniająca przeznaczona do zwalczania objawów starzenia się skóry, intensywnie stymuluje syntezę kolagenu dostarczając wysoko stężony wzbogacony morski kolagen.
Wzbogacony kolagen morski jest w pełni kompatybilny z komórkami naszej skóry, dzięki czemu działa dwukierunkowo:
• dostarcza jednostek strukturalnych (budulcowych): zawarte w nim aminokwasy są używane jako substraty w procesie tworzenia nowego kolagenu,
• stymuluje komórki biorące udział w syntezie kolagenu: fibroblasty reagują na obecność wolnych aminokwasów zwiększeniem metabolizmu, wskutek czego zwiększa się produkcja kolagenu. Wzbogacony kolagen morski poprawia elastyczność skóry, zwiększa jej gęstość, ma działanie napinające. Dodatkowo substancje aktywne (witamina C, retinol, peptydy mimetyczne, wyciągi roślinne) intensywnie stymulują i ujędrniają skórę.
Kolagen to najliczniej występująca w skórze proteina (70%), jest głównym składnikiem macierzy pozakomórkowej, stanowi „rusztowanie” dla skóry, zapewniając odpowiednie napięcie. Z upływem czasu dochodzi do redukcji syntezy kolagenu co prowadzi do zwiększonej degradacji oraz dezorganizacji jego włókien, zmian w tkankach i utraty jędrności skóry.
Substancje aktywne:
• hydrolizowany kolagen morski,
• kwas hialuronowy,
• aminokwasy,
• retinol,
• peptydy mimetyczne,
• witamina C.
Crystal Fiber Mask Collagen 360° składa się z dwóch oddzielnych płatów, które idealnie dopasowują się do fizjonomii twarzy i szyi, zawiera wysokostężony hydrolizowany kolagen morski. Zapewnia działanie okluzyjne poprawiając przenikalność i skuteczność substancji aktywnych dając natychmiastowy efekt poprawy napięcia skóry i liftingu.

Mesoestetic Stem Cell + Mesopeel Jessner

( Zabieg składa się z Mesoestetic Mesopeel Jessner + Stem Cell)
Laboratorium Mesoestetic proponuje gamę produktów Stem Cell zawierającą komórki macierzyste. Zabieg ma działanie regenerujące i rewitalizujące, które zawdzięcza wyciągom komórek macierzystych oraz czynnikom wzrostu. Regeneruje skórę od wnętrza komórki. Przywraca równowagę hydrolipidową skóry, odpowiedni poziom nawodnienia oraz elastyczność, przyspiesza proces regeneracji- skóra staje się gładka, nawilżona i elastyczna.

Idealny zabieg dla cery dojrzałej z utratą jędrności skóry, wymagającej intensywnej regeneracji, spowolnienia procesów starzenia, działania silnie przeciwzmarszczkowego.
SKŁAD: 10% wyciąg z roślinnych komórek macierzystych z pestek jabłoni szwajcarskiej, witaminy C i E, aloes.
Komórki macierzyste
– nieocenione wsparcie dla piękna. Innowacyjnym rozwiązaniem kosmetologicznym jest zastosowanie komórek macierzystych w kosmetyce. Badanie laboratoryjne w dziedzinie inżynierii genetycznej wykazały, że roślinne komórki macierzyste odznaczają się wysokim poziomem penetracji do skóry właściwej. Dzięki temu możliwe jest przywrócenie jej funkcji regeneracyjnych zanikających w procesie starzenia. Chronią więc nasze własne komórki od podstaw.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl