Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Makijaż permanentny

Cennik usług:

Brwi metoda włoskowa/pudrowa/ombre1000zł/800zł*
Kreska górna 450zł/350zł*
Kreska dolna450zł/350zł*
Kreska dekoracyjna 600zł/500zł*
Usta ombre (cieniowane) 1000zł/800zł*
Usta kontur z wypełnieniem
1000zł/800zł*
Jedna korekta jest w cenie makijażu permanentnego, każda kolejna jest płatnaod 100zł

Marzysz o ciemnej oprawie oczu, regularnych brwiach, wyrazistych ustach? – wystarczy zrobić trwały makijaż. Taki, który podkreśli naturalne piękno rysów twarzy bez sztucznych przerysowań. Oferujemy Państwu nowy rodzaj makijażu oczu, ust i brwi utrzymujący się od 3-5 lat tzn. Conture Make-up firmy Long Time Liner.
Jest to najbezpieczniejsza i najbardziej znana metoda makijażu trwałego na całym świecie.

W zależności od potrzeb za pomocą tego makijażu można zmienić wyraz oczu, złagodzić wyraz twarzy, optycznie podnieść opadające powieki, zrekonstruować bądź przyciemnić przerzedzone brwi. Dzięki niemu można również poprawić zniekształcone rysy twarzy po wypadkach, operacjach i chemioterapii.

Conture Make-up nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest odpowiednie dobranie barwników w taki sposób aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Dzięki tej metodzie barwniki pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny od 3 do 5 lat. Później dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika, i makijaż równomiernie zanika. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują.

Makijaż permanentny / Zalecenia

W pierwszych dniach po zabiegu makijaż jest najmocniejszy. Po kilku dniach warstwa naskórka złuszcza się wraz z częścią barwnika. Brwi złuszczają się około tygodnia, usta i oczy około czterech dni. Makijaż permanentny w tym czasie blednie do 50% barwy wyjściowej – jest to proces jak najbardziej naturalny. Bardzo ważne jest w tym czasie ciągłe nawilżanie preparatami, które poleci nam osoba wykonująca zabieg – Linergistka.

W dwa tygodnie po zabiegu czas na pierwszą korektę. Dopiero teraz widać, czy nie trzeba poprawić koloru, wzmocnić go lub osłabić. Korekta jest wliczona w cenę zabiegu i należy ją wykonać najpóźniej miesiąc po zabiegu.

Nigdy więcej nadjedzonej pomadki, rozmazanego konturu i bladych ust po kąpieli – ciesz się piękną barwą i perfekcyjnym kształtem w każdej sytuacji.

Brwi

– stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę dla oka. Perfekcyjnie dobrany kształt brwi za pomocą makijażu Conture make-up podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie, wypełnia braki we włoskach, gwarantuje perfekcyjny łuk każdego dnia.

Brwi metodą włoskową/pudrową/ombre

– najnowsza technika makijażu trwałego opracowana przez niemieckich wizażystów Long Time Liner dla osób pozbawionych brwi, bądź pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia włosków.

Kreski na powiece górnej i dolnej

– rysowane pomiędzy rzęsami optycznie je pogrubiają, podkreślając kształt oka. Dodają spojrzeniu głębię i uwodzicielskiego czaru. W końcu będziesz mogła cieszyć się makijażem podkreślającym Twoje piękno.

Kreska dekoracyjna

– kreska jest dodatkowo pogrubiona i dekoracyjna, silniej podkreślająca oko.

Usta

– nadając idealny obrys ust likwidujemy ich asymetrię, korygujemy kształt i powiększamy. Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych wyraźnym konturem.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl