Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Makijaż okolicznościowy

Cennik usług

Makijaż okazjonalny (+kępki rzęs)130-160zł

Makijaż stał się nieodzownym elementem „ubioru” każdej kobiety dbającej o swój wizerunek. Wykorzystywany jest na codzień i przy każdej wyjątkowej okazji. Okazje te nadają mu szczególny charakter. Z tego względu inaczej wykonuje się makijaż ślubny, fotograficzny a jeszcze inaczej wieczorowy.

Każdy z nich musi być indywidualnie dobrany do urody kobiety.

Profesjonalny makijaż:

  • pomaga wyeksponować urodę
  • podkreśla subtelność
  • dodaje blasku
  • maskuje defekty cery i skóry
  • tuszuje efekty zmęczenia i niewyspania
  • podkreśla osobowość
  • świadczy o nowoczesności i podążaniu za modą

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny powinien być delikatny i naturalny. Jego zadaniem jest zaakcentowanie korzystnych cech twarzy. Fundamentem każdego perfekcyjnego makijażu jest podkład, który wyrównuje koloryt skóry. Oczy, policzki i usta podkreśla się głównie kolorami matowymi, stonowanymi i ciepłymi. Kreski wychodzące spod kredek i linerów mają za zadanie z kolei skorygowanie kształtu oczu, ust i brwi. Róż to już ostatni element makijażu. Dobieramy go do koloru pomadki i nakładamy tak, by dopasować sposób jego aplikacji do kształtu twarzy.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy to przeciwieństwo makijażu dziennego. Różni się od tego pierwszego intensywnością. Przytłumione światło świec, światło elektryczne pochłania bowiem kolory. Wieczorem i w nocy trzeba wyostrzać kontury. Dlatego przy sztucznym oświetleniu wybiera się ciemniejszy podkład oraz odważniejsze kolory. Dozwolone są brokaty i mocne akcenty. Niezbędny jest także tusz, który da efekt sztucznych rzęs oraz odpowiednia ilość różu.

Makijaż wieczorowy to także drobinki złota na dekolcie i sztuczne rzęsy.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl