Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Leczenie nadpotliwości

Cennik usług:

Nadmierna potliwość rąk 700 – 1600zł
Nadmierna potliwość stóp800 – 1800zł
Nadmierna potliwość pach 1600zł
Konsultacja lekarska100zł

Mimo, iż pocenie jest prawidłowym procesem organizmu, nadmierne pocenie jest już niezmiernie kłopotliwe. Z problemem tym wiąże się poczucie wstydu, zażenowania, co prowadzi w efekcie do ograniczeń w kontaktach z innymi ludźmi, a bywa i tak, że uniemożliwia wykonywanie pewnych zawodów (np. w laboratorium przy pracy z odczynnikami chemicznymi). Osoby cierpiące na nadpotliwość dłoni, stóp lub pach wiedzą jak dolegliwość ta jest uciążliwa w codziennym życiu.

W naszym centrum leczymy nadpotliwość przy użyciu toksyny botulinowej.

Zabieg jest skuteczny i nieinwazyjny. Przy użyciu bardzo cienkiej igły lekarz wstrzykuje małą objętość toksyny botulinowej w okolice o wzmożonej potliwości. Po wstrzyknięciu do skóry niewielkiej dawki roztworu następuje blokada działania nerwów, które zaopatrują gruczoły potowe – to zapobiega wydzielaniu przez nie potu. Widoczny efekt działania zabiegu pojawia się po 24 godzinach do 7 dni. Efekt leczenia utrzymuje się przez kilka miesięcy do roku, potem trzeba zabieg powtórzyć. Wiele badań udowodniło skuteczność, szybkość działania oraz długotrwały efekt terapii.

Zabieg wykonywany na dłoniach i stopach wymaga znieczulenia. Sam zabieg trwa kilkanaście minut i można po nim wrócić do codziennych zajęć. To obecnie najszerzej stosowana i polecana metoda. Wg statystyk 80% leczonych reaguje dobrze, są jednak osoby, u których po wykonaniu zabiegu nie ma efektu lub efekt ten jest niezadowalający.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl