Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Aktualności

Laserowy peeling węglowy Black Doll

Cennik usług:

Peeling węglowy (twarz+szyja)200zł/900zł*
Peeling węglowy (twarz+szyja+dekolt)250zł/1125zł*
Peeling węglowy + oczyszczanie wodorowe (twarz+szyja)280 zł/1260 zł*
Peeling węglowy+oczyszczanie wodorowe (twarz+szyja+dekolt)350 zł/ 1575 zł*

*W pakiecie 5 zabiegów

Zalecana częstotliwość zabiegów co 2-3 tygodnie.

Peeling węglowy jest jedną z najskuteczniejszych kuracji oczyszczających, odświeżających i regenerujących skórę. Zabieg polega na naświetlaniu wybranej partii ciała przy użyciu wysokoenergetycznego lasera. Do przeprowadzenia kuracji wykorzystuje się również maskę z węglem aktywnym, która jest nakładana w okolicach twarzy, szyi bądź dekoltu.

Połączenie działania nowoczesnej aparatury zabiegowej i wysokiej klasy preparatów kosmetycznych daje spektakularne efekty! Peeling węglowy nie tylko oczyszcza skórę, zwęża pory, minimalizuje stany zapalne oraz normalizuje proces wydzielania sebum. Zabieg przyczynia się także do pobudzenia komórek skóry do regeneracji i redukuje przebarwienia pozapalne. Ponadto, peeling węglowy sprawdza się w terapiach wspomagających leczenie trądziku.

Wskazania

  • cera ziemista, zanieczyszczona, pozbawiona blasku
  • rozszerzone pory
  • nadmierne wydzielanie sebum
  • trądzik
  • zaskórniki, krostki, grudki
  • drobne zmarszczki

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Dla satysfakcjonującego efektu, zaleca się wykonać serię zabiegów w zależności od wskazań oraz oczekiwań. Przerwa pomiędzy zabiegami powinna wynosić ok. 2-3 tygodni. Z peelingu węglowego można korzystać kilka razy w roku, w zależności od kondycji skóry.

Zalecenia przed zabiegiem

Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować fototoksycznych leków, suplementów diety oraz pić ziół takich, jak np.: dziurawiec, skrzyp polny, pokrzywa, nagietek czy rumianek. Substancje te są silnie światłouczulające i w reakcji ze światłem laserowym mogą powodować efekty uboczne.

Zabiegu nie wykonujemy na skórze świeżo opalonej, podrażnionej  oraz w trakcie trwania infekcji lub antybiotykoterapii.

Zalecenia po zabiegu

Co najmniej przez 14 dni należy unikać ekspozycji na słońce oraz stosować kremy z wysokim filtrem 50 SPF. W dniu zabiegu należy zrezygnować z makijażu.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl