Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Cennik usług:

Cała twarz1250zł/950zł*
Policzki900zł/700zł*
Konsultacja lekarska
100zł

* Oferta Specjalna!

ue

Trądzik zaliczany jest do najczęstszych chorób skórnych. Objawia się występowaniem zaskórników i wykwitów (krostek i grudek). Problem ten dotyczy najczęściej osób w wieku dojrzewania – jest rezultatem nadczynności gruczołów łojowych. Zmiany trądzikowe można zaobserwować w szczególności na twarzy, plecach, ramionach i klatce piersiowej. W nagromadzonym w mieszkach włosowych łoju i zrogowaciałym naskórku, bardzo często rozwijają się bakterie, tworząc stan zapalny. W takich sytuacjach zaleca się kontakt z dermatologiem, który po rozpoznaniu typu schorzenia zaleci stosowną kurację antytrądzikową.

Niestety nawet po wyleczeniu trądziku, na skórze mogą pozostać szpecące blizny w postaci zanikowej, bibułkowatej, guzowatej, drobnej – przymieszkowej lub w postaci keloidów.

Laserowe wygładzanie blizn potrądzikowych jest to zabieg mający na celu wygładzenie skóry poprzez usunięcie nierówności i aktywizacje przebudowy skóry właściwej.

Wykorzystujemy najbardziej zaawansowany system frakcyjnej tzw. zimnej ablacji laserowej (peelingu), która polega na usuwaniu warstwa po warstwie nierówności naskórka do maksymalnie możliwego wyrównania powierzchni oraz kontrolowanym przegrzaniu skóry właściwej wywołującej efekt remodelingu głębszych struktur. Połączenie tych metod umożliwia wykonanie bezpiecznego i efektywnego zabiegu.

Okres gojenia skóry wynosi ok. 3 – 7 dni, a w zależności od rezultatów klinicznych, możliwe jest powtórzenie zabiegu.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl