Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Laser rumień

Cennik usług:

Twarzod 300zł*
Policzkiod 250zł*
Nosod 150zł*
Konsultacja lekarska
100zł

* Oferta Specjalna!

ue

Rozszerzone naczynia stanowią problem wielu z nas. Najczęściej umiejscawiają się na nogach i twarzy ale także w innych okolicach ciała. Laser Dynamis SP posiada unikalny zintegrowany z głowicą zabiegową system chłodzenia, który zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu chroniąc skórę przed przegrzaniem.

Zabieg laserowego usuwania naczynek jest bezpieczny i skuteczny. Podczas zabiegu dochodzi do reakcji fototermolizy. Krew obecna w naczyniach wybiórczo wychwytuje promieniowanie lasera w większym stopniu niż otaczające tkanki. Wskutek tego dochodzi do gwałtownego podgrzania naczynka i jego nieodwracalnego zniszczenia i wchłonięcia.

Zabiegi wykonywane w naszym gabinecie są skuteczne i bezpieczne. Bezpośrednio po zabiegu może się pojawić niewielkie zaczerwienienie lub obrzęk, mogą także pojawić się niewielkie strupki. Tego typu zmiany są krótkotrwałe i z reguły ustępują w ciągu kilku dni. Zabiegi nie ograniczają codziennej aktywności.

W przypadku pojedynczych mniejszych naczynek pożądany efekt osiągamy już po pierwszym zabiegu. W przypadku rumienia, naczyń o dużej średnicy lub ich obecności w postaci gęstej sieci konieczne jest powtórzenie zabiegu. Laser usuwa w pierwszej kolejności zmiany położone najbliżej powierzchni skóry. Tak więc podczas pojedynczego zabiegu nie jesteśmy w stanie usunąć naczyń, które leżą na różnych głębokościach, jedne pod drugimi.

* Oferta Specjalna!

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl