Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Kwas hialuronowy

Cennik usług:

Wypełnianie zmarszczekod 950zł
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki, doliny łez, płatków uszu, drobnych zmarszczek
Powiększanie/modelowanie ust1000zł*/1200zł
Wypełnianie doliny łezod 1100zł
Konsultacja lekarska100 zł

*Oferta specjalna!

W NASZYM GABINECIE ZABIEGI WYPEŁNIANIA BRUZD ODBYWAJĄ SIĘ PRZY UŻYCIU KWASU HIALURONOWEGO

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie – wraz  z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto rolę nośnika, umożliwiając transport substancji odżywczych w głąb skóry, a już ich sama obecność w skórze pobudza produkcję kolagenu. Z wiekiem jego zawartość maleje, a w rezultacie – pojawiają się kolejne zmarszczki, skóra traci na gęstości, a kontur twarzy staje się mniej wyraźny. Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po ok. 12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji  i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest więc w stu procentach odwracalny w czasie.

Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku-kilkunastu miejscach. Trwa w zależności od tego gdzie jest podawany 30-60 minut. Zabieg jest odczuwalny – stosuje się znieczulenie miejscowe. Nie wymaga rekonwalescencji, zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy. Jeśli czasem pojawi się delikatny obrzęk i zaczerwienienie, zniknie po 2-3 dniach. Każde kolejne podanie kwasu hialuronowego wydłuża ten czas.

Zabiegi wykonywane kwasem hialuronowym:

  • wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
  • modelowanie owalu twarzy – uwypuklenie kości policzkowych, doliny łez
  • redukcja „lwiej zmarszczki” na czole
  • wypełnianie zmarszczek palacza
BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl