Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Kuracja L’Oréal Professionnel PRO FIBER

 

Twoje włosy są suche, matowe, szybko wypłukuje się z nich nowy kolor, a ułożona fryzura szybko traci formę?

To może oznaczać, że twoje włosy są uwrażliwione i potrzebują specjalnej regenerującej kuracji. Innowacyjny zabieg PRO FIBER od L’Oréal Professionnel to pierwsza profesjonalna usługa w salonie fryzjerskim, której efekty możesz przedłużyć samodzielnie w domu.

Usługa PRO Fiber rozpoczyna się w Salonie Expert w trakcie profesjonalnie wykonanej diagnozy włosa. Fryzjer sprawdza poziom uwrażliwienia włosów i na tej podstawie dobiera odpowiednią kurację – Wygładzenie włosa, Odbudowa włosa lub Rekonstrukcja włosa.


Podstawowym składnikiem aktywnym usługi PRO FIBER L’Oréal Professionnel jest APTYL 100, który łączy w sobie dwie cząsteczki:
amilosylan – związek krzemu, który jest w stanie dogłębnie odbudować korę włosa, ale również wzmocnić jego strukturę, tworząc trójwymiarową sieć odbudowującą i regenerującą strukturę włosa
polimer kationowy – unikalny polimer działający niczym tarcza, który pokrywa powierzchnię włosa ochronną powłoką i pozostawia je miękkie i aksamitne w dotyku

Odbudowująca maska PRO FIBER, aplikowana przez fryzjera w salonie, daje natychmiastowy efekt, końcówki włosów są nierozdwojone, a włosy, na całej długości, są lśniące i odżywione. By utrzymać ten efekt fryzjer dobiera odpowiedni zestaw kosmetyków do kontynuowania kuracji w domu.

 

* Cena usługi zależy od ilości zużytego produktu (70-90zł)

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl