Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Kostka Arkady

Cennik usług:

Terapia wrastających paznokci „Kostka Arkady” (duży paluch)300zł/190zł*
Terapia wrastających paznokci „Kostka Arkady" (dwa palce)480zł/350zł*

* Oferta Specjalna!

 

Innowacyjne narzędzie jakim jest kostka Arkady pozwala na bezpieczne i skuteczne pozbycie się problemu wrastających paznokci za pomocą nieinwazyjnego zabiegu, który przynosi natychmiastową ulgę.

Sam zabieg trwa około 40-60 minut, podczas którego paznokieć, za pomocą urządzenia jest naprowadzany na prawidłowy tor wzrostu. Paluch, w obrębie którego występuje wrastanie zostaje umieszczony w specjalnym urządzeniu. Wywierany ucisk na środkową część płytki , przy użyciu manipulatorów umieszczonych w korpusie narzędzia unosi brzeg płytki paznokciowej i tę pozycję utrwala się twardniejącą masą akrylową z zawartością srebra, które posiada właściwości bakteriobójcze i przeciwgrzybicze. Po opracowaniu żywica akrylowa wygląda niemal jak paznokieć, płytka nabiera naturalnego i zdrowego wyglądu.
Wrastające paznokcie to choroba, którą trzeba leczyć, jednorazowy zabieg nie wyleczy całkowicie paznokcia. Po zabiegu należy zgłosić się na wizytę kontrolną. W niektórych przypadkach czas leczenia może być długi, zależnie od przyczyn wrastania. Wizyta w salonie nie rozwiąże całego problemu. Od nas samych zależy, czy efekt będzie się utrzymywał. W domu, do skracania paznokci używamy tylko i wyłącznie pilnika papierowego. W żadnym wypadku nie wolno obcinać cążkami, obcinaczem ani nożyczkami. Paznokcie opiłowujemy na prosto, bez wycinania bocznych krawędzi paznokcia, inaczej problem będzie powracał.
Przed zabiegiem kostki Arkady należy kupić serum kolagenowe firmy Arkada i stosować je 7 dni przed zabiegiem. Pozwoli to przygotować płytkę i łożysko paznokcia.

 

Specjalista wykonujący zabieg bierze odpowiedzialność jedynie za efekt końcowy nakładanej rekonstrukcji. Biorąc pod uwagę fakt, że paznokieć stale odrasta, to właśnie pacjent ponosi odpowiedzialność za przebieg procesu rekonwalescencji jak i za higienę codzienną płytki paznokciowej.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl