Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Ciało Bioline

Cennik usług:

Algamater180zł
Lipo Easy210zł
Model Shine210zł
Bodysensaction180zł/160zł*

* Oferta specjala

 

Zabiegi na ciało Bioline to doskonałe rozwiązywanie problemów związanych z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, przetrzymywaniem płynów, czy też utratą jędrności. Bioline szukając skuteczności bazuje nie tylko na bogactwie morza, ale sięga po najnowsze odkrycia, czego przykładem jest połączenie liolizy (spalanie tłuszczu) z litogenezą (zapobieganie gromadzeniu się tłuszczu). Dopełnieniem profesjonalnej pielęgnacji w salonie kosmetycznym jest komplementarny program domowy, który znakomicie wspiera i podnosi efektywność całej pielęgnacji Bioline.

Algamater / Zabieg redukujący, drenujący i ujędrniający

Głównym składnikiem formuły jest Kompleks Redukujący, w którym masło kakaowe, kawa i guarana tworzą silne działanie przeciw płynom i tłuszczom, przyspieszające lipolizę, wspomagające drenaż nadmiernych płynów i zapobiegające tworzeniu się złogów tłuszczowych.

Rezultaty:
– redukcja efektów cellulitu wodnego,
– skóra staje się gładka, jednolita i jędrna,
– zmniejszenie efektu skórki pomarańczowej,
– skóra odzyskuje świeżość, gładkość, elastyczność i większą wytrzymałość.

Lipo Easy / Zabieg wyszczuplający

Najnowocześniejszy zabieg wyszczuplający idealny na miejsca nadmiernie odkładającej się tkanki tłuszczowej i cellulit (skórkę pomarańczową). Działa równocześnie na rozpuszczanie i wydalanie tłuszczów (lipoliza) oraz przeciwdziała jego odkładaniu się (lipogeneza). Redukuje cellulit, odżywia, ujędrnia, nadaje sprężystość, nawilża, wygładza.

Zawiera opracowany w laboratoriach Bioline kompleks zmniejszający adipocyty (komórki tłuszczowe) oraz nanostruktury.

Model Shine / Zabieg ujędrniający modelujący sylwetkę

Drogocenny zabieg o działaniu kształtującym, ujędrniającym i wzmacniającym. Bazuje na wyciągach z kamieni szlachetnych (diament, hematyt, bursztyn, ametyst), kompleksie modelującym i fito-endorfinach. Natychmiast ujędrnia, uelastycznia i nadaje zwartość. Wartościowe, opalizujące i delikatne tekstury nadają zmysłowość oraz przynoszą wielką przyjemność.

Bodysensaction / Zabieg redukujący, ujędrniający ciało

Zabieg o działaniu intensywnie ujędrniającym, poprawiający sprężystość wiotkiego ciała. Redukuje cellulit poprzez pobudzenie drenażu i absorpcji płynów. Dodatkowo zabieg wzmacnia ściany naczyń krwionośnych poprzez działanie ‘ciepło-zimno” oraz poprawia koloryt skóry za pomocą wyciągu z orzecha włoskiego.

Nowe kształty figury, bardziej zwarta i sprężysta skóra.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl