Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Botox

Cennik usług:

Toksyna botulinowa

1 okolica650zł
2 okolice900zł
3 okolice1100zł
Bruksizm1200zł
Nadmierna potliwość rąk700 – 1600zł
Nadmierna potliwość stóp800 – 1800zł
Nadmierna potliwość pach1600zł
Konsultacja lekarska100zł

Zalety zabiegu

Na początku lekarz przygląda się mimice twarzy pacjenta, ocenia jakość skóry i stopień jej napięcia. Po dobraniu odpowiedniej dawki, wstrzykuje preparat w kilku, kilkunastu miejscach. Z medycznego punktu widzenia toksyna botulinowa skutecznie minimalizuje przewodnictwo nerwowe pomiędzy nerwami i mięśniami, co skutkuje ich relaksacją i wygładzeniem zmarszczek mimicznych. Po pewnym czasie preparat się dezaktywuje, powstają nowe połączenia nerwowe i wraca przewodnictwo nerwowo – mięśniowe.

Zabieg jest odczuwalny – stosuje się znieczulenie miejscowe lub krem Emla, zajmuje około kwadransa, nie wymaga rekonwalescencji, ani wcześniejszych przygotowań. Ostateczny efekt widoczny jest po tygodniu i utrzymuje się ok. 6 miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet dłużej – wszystko zależy od ilości podanej dawki i indywidualnych predyspozycji pacjenta. Każdy kolejny zabieg dodatkowo wydłuża ten czas.

Toksyna botulinowa (Dysport, Azzalur) to obecnie najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda niwelowania zmarszczek mimicznych, a na dodatek jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej na świecie. Jest również lekiem stosowanym od ponad 20 lat w różnych dziedzinach medycyny (okulistyka, neurologia). Ma niezwykle szerokie zastosowanie – łagodzi objawy migreny, likwiduje bruksizm (zgrzytanie zębami) oraz zwalcza objawy nadmiernej potliwości.

W medycynie estetycznej stosuje się ją przede wszystkim jako element profilaktyki antystarzeniowej. Pozwala szybko, skutecznie i na długi czas spłycić zmarszczki. Nie wymaga rekonwalescencji, można go wykonać choćby w przerwie na lunch.

Botox spłyca zmarszczki i zapobiega ich pogłębianiu. Pozwala uzyskać zrelaksowany, wypoczęty, często łagodniejszy wygląd twarzy.

Lista szczegółowych problemów, które rozwiązuje toksyna botulinowa:

  • zlikwidowanie poziomych zmarszczek na czole
  • zlikwidowanie „lwiej zmarszczki”
  • zlikwidowanie zmarszczek wokół oczu („kurze łapki”)
  • zlikwidowanie bruzd pod oczami
BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl