Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Akryl Żel

Cennik usług:

Przedłużanie paznokci + lakiero-żelod 150-210zł
Uzupełnienie paznokci żelowych120zł
Zdjęcie żelu lub akrylu58zł
Naprawa uszkodzonego paznokcia (hybryda - 1 szt)12zł
Klamra korygująca wrastający
paznokieć plastikowa
65zł
Tamponada wrastającego paznokcia 20zł
Parafina dłoni lub stóp
*przy manicure lub pedicure 30 zł
38zł

Piękne dłonie plus zadbane paznokcie są Twoją wizytówką bez względu na to czy idziesz na wielkie przyjęcie, masz spotkanie lub po prostu idziesz do pracy. Zawsze dodadzą Ci kobiecości i elegancji.

Wiele kobiet boryka się jednak z łamliwością, rozdwajaniem bądź nagminnym uszkadzaniem bardzo osłabionej płytki paznokcia.
Istnieje rozwiązanie, które pomoże nam rozwiązać te problemy. Przedłużanie paznokci stanowi doskonałe rozwiązanie dla słabych, łamliwych, kruchych paznokci, ponieważ dzięki warstwie masy zabezpieczamy je, a płytka odrasta, regeneruje się i wzmacnia.

Paznokcie przedłużamy za pomocą akrylu i żelu. W „noszeniu” paznokci nie ma praktycznie żadnej różnicy, występują jedynie różnice w aplikacji produktu. Akryl powstaje poprzez połączenie proszku akrylowego z liquidem, żel jest nakładany bezpośrednio i utwardzany w lampie UV. Obiema metodami możemy przedłużać paznokcie zarówno na tipsie, jak i na szablonie. Żelem można także utwardzać naturalną płytkę paznokcia.

Na przedłużonych paznokciach możemy stworzyć skomplikowane, fantazyjne zdobienia lub pokryć je lakierem , który będzie bardziej trwały niż na naturalnej płytce. Tipsy są wygodne w wykonywaniu codziennych czynności i nie będą Ci w nich przeszkadzać. Uzupełnienie wykonujemy w zależności od szybkości wzrostu paznokcia po ok. 3 do 4 tygodniach. Paniom, które w naszym salonie przedłużają paznokcie do 7 dni od wykonanej usługi oferujemy nieodpłatnie odświeżenie warstwy nabłyszczającej i lakieru.

Najczęściej zadawane pytania przez nasze klientki

Czy zabieg przedłużenia paznokci wpłynie negatywnie na stan moich naturalnych paznokci?
Naturalna płytka paznokcia jest martwym wytworem naskórka, zrogowaciałą blaszką i dlatego żel czy akryl nie ma negatywnego wpływu na jej stan. Ponieważ płytka paznokcia składa się średnio z około stu warstw to przy odpowiednim fachowym przygotowaniu ściągamy w procesie matowienia dwie góra trzy warstwy naturalnego paznokcia, dlatego też nie można powiedzieć, że to ma znaczący wpływ na kondycje naszej płytki. Dlatego ważne jest, aby wykonać zabieg przedłużenia paznokci u fachowca – osoby odpowiednio przeszkolonej.

Czy przedłużone paznokcie mogą wyglądać bardzo subtelnie i delikatnie?
Nasze klientki coraz częściej wybierają stylizację jak najbardziej zbliżoną do naturalnego wyglądu paznokci, krótkie i nierzucające się w oczy. Inne chcą się wyróżniać, ale tylko dzięki głębokim szlachetnym kolorom na umiarkowanej długości płytce. Te ostatnie zazwyczaj wybierają paznokcie o eleganckim, zbliżonym do naturalnego kształcie. Wszystkie te decyzje bywają podyktowane przyzwyczajeniem, rodzajem pracy, indywidualnym stylem i charakterem.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl