Facebook
Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Dłonie

Cennik usług:

Manicure podstawowy 45zł
Manicure podstawowy + zdjęcie hybrydy55zł
Manicure z lakierowaniem55zł
Manicure z lakierowaniem + zdjęcie hybrydy65zł
Manicure z lakierowaniem, zdobieniem lub french67-80zł
Manicure + peeling + serum
+ maska na dłonie kremowa
lub parafinowa
75zł
Zdjęcie lakieru hybrydowego (opiłowanie + odżywka) 30zł
Manicure + lakiero-żel 67-80zł
Manicure + odżywka lakiero-żel59zł
Manicure japoński59zł
Malowanie paznokci + opiłowanie dłonie32zł
Malowanie paznokci + opiłowanie stopy37zł

Piękne dłonie i paznokcie to nie przypadek, są wizytówką każdej kobiety i jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody. Wygląd dłoni jest jak otwarta księga, która dostarcza informacji o naszym temperamencie, osobowości i stylu życia.

Skóra rąk charakteryzuje się szczególną delikatnością, ponieważ nie posiada tkanki tłuszczowej, dlatego też mając codzienny kontakt z czynnikami zewnętrznymi podlega nadmiernemu wysuszeniu i czyni ręce szorstkimi. Często starzeje się w bardziej widoczny sposób niż twarz i ciało.

Kobiety marzą o pięknych dłoniach, długich i zdrowych paznokciach, które są zwierciadłem stanu zdrowia organizmu, lecz ich wygląd jest często uwarunkowany genetycznie. Możemy poprawiać ich kondycję zdrową dietą, preparatami – witaminami jak również przeróżnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, jednak nic nie zastąpi prawidłowo wykonanego manicure, który nada naszym dłoniom elegancji i smukłości.

Manicure biologiczny polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka, bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci (ewentualnie skróceniu ich) i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure można zakończyć malowaniem paznokci.

Manicure biologiczny stosowany jest przy zadbanych dłoniach, z małą ilością zarastających skórek.

Manicure tradycyjny polega na opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci po skróceniu ich. Skórki usuwane są za pomocą cążek, a płytka pielęgnowana jest odżywkami.

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl