Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowościach i promocjach w naszych salonach zostaw nam swój e-mail:

captcha

Medycyna estetyczna
Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny

Mezoterapia RevitaCare®

Cennik usług:

Mezoterapia Stretch Care (pistoletem do mezoterapii)280zł
Mezoterapia Stretch Care ("metodą grudkową")300zł
Mezoterapia Cyto Care 532 ("metodą grudkową") 330zl

Laboratorium Revitacare® to francuskie laboratorium specjalizujące się w badaniu, tworzeniu i produkcji preparatów do mezoterapii wykorzystywanych w leczeniu i zapobieganiu starzenia się skóry.

Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) – STRETCH CARE

> UJĘDRNIENIE
Efekt natychmiastowego liftingu i naprężenia skóry, napięcie włókien kolagenowych.

> POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY
Dzięki kwasowi hialuronowemu, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację.

> WZMOCNIENIE NATURALNYCH MECHANIZMÓW OBRONNYCH
Pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą.

Skóra jest lepiej napięta i wzmocniona. Rysy twarzy się wyostrzają, owal staje się idealnie wyrzeźbiony i wyrazisty. Skóra jest gładsza, lepiej napięta, wzmocniona, „podniesiona”. Twarz odzyskuje poprzednie napięcie i elastyczność. Efekty rozciągnięcia w znacznym stopniu zostają złagodzone.

Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) – CYTO CARE 532

Wyjątkowa skuteczność koktajlu tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład Cyto Care wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy.

Dzięki Cyto Care biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

Skóra staje się gładsza, bardziej napięta i nawilżona od wewnątrz. Poprawia się również koloryt. Preparat odmładza skórę w naturalny sposób poprzez 55 aktywnych składników oraz zawarty w nim kwas hialuronowy.

 

Zabiegi w ofercie specjalnej!

BEAUTY CENTER & FITNESS
ul. Słowackiego 13, 19 - 300 Ełk
godziny otwarcia:
pn-pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 17:00
tel. 87 621 65 79, kom. 606 392 106
beautyfitness@tlen.pl